آموزش کاور ژلیش یا لاک ژل

//آموزش کاور ژلیش یا لاک ژل

آموزش کاور ژلیش یا لاک ژل

با سلام خدمت همه عزیزان در این مقاله قصد دارم تمامی مراحل کاور ژلیش یا لاک ژل رو خدمت شما آموزش بدم امیدوارم که تا آخر همراه من باشید .

سوهان دستی:

اولین کاری که در کاور ژلیش باید انجام داد سوهان کشی ناخن مطابق با فرم انتخابی مشتری می باشد. این کار به وسیله سوهان دستی صورت می پذیرد و تمامی انگشت ها را سوهان  کشی می کنیم .

سوهان دستی

سوهان برقی:

بعد از اینکه ناخن ها را حالت دادیم با سوهان برقی (سر سوهان سمباده ایی) شروع می کنیم بیس سازی مانیکور، یعنی گوشت های اضافه دور ناخن را می گیریم و سطح ناخن را خط و خش می اندازیم، اما باید دقت داشت که سوهان کشی با دقت انجام شود تا سطح ناخن آسیب نبیند و وقتی ژل را روی ناخن قرار می دهیم از روی ناخن جدا نشود دلیل دیگر سوهان کشی ، از بین بردن چربی روی سطح ناخن می باشد.

پاک کردن سطح ناخن

بعد از اتمام سوهان کشی به وسیله پد و کلینزر سطح ناخن را پاک می کنیم این کار باعث می شود تا وقتی ما لاک ژل را قرار می دهیم سطح زیرین لاک ژل ما دانه های ریز پدیدار نشود بعد از این کار اولین چیزی که زده میشود بیس کات است .

زدن بیس کات

بیس کات باید به صورت لایه نازک و از انتهای ناخن به سمت ابتدای ناخن زده می شود بعد از این کار، دست را درون دستگاه یووی قرار می دهیم و مدت زمان 90 ثانیه را فعال می کنیم بعد از این کار مجدد با پد و کلینزر سطح روی بیس کات را پاک می کنیم تا حالت موچی از بین برود

لاک ژل

حالا کار ما آماده زدن لاک ژل می باشد، طرز زدن لاک ژل مشابه بیس کات است پس با دقت هر چه تمام تر این کار را برای لاک ژل مجدد تکرار می کنیم در صورتی که لاک ژل به گوشت ناخن برخورد کرد تنها لازم است با قلم و استون پاک شود ، این کار باید قبل از فرستادن دست به درون دستگاه یووی انجام شود زیرا بعد از خارج شدن از دستگاه یووی پاک کردن لاک ژل های اضافه دور ناخن بسیار سخت می باشد .

beautynailszeineb

لایه دوم لاک ژل

زمانی که لایه اول لاک ژل خشک شد که این عمل به وسیله دستگاه یو وی انجام می شود مجدد لایه دوم لاک ژل را روی سطح ناخن می زنیم بعد از خشک شدن لاک ژل مرحله بعد نوبت به زدن تاپ شاین می رسد زدن تاپ شاین دقیقا مشابه مراحل قبل می باشد و نیاز به خشک شدن با دستگاه یو وی دارد

روغن کوتی کوت

در مرحله آخر دور تمامی ناخن ها را با روغن کوتی کوت آغشته کرده و شروع به ماساژ دادن می کنیم ، این کار را به مدت یک دقیقه یا بیشتر انجام دهید تا روغن جذب پوست شود . دقیقا همین مراحل را برای دست دیگر تکرار کنید و برای زیبا تر شدن دستان مشتری خود از رنگ های مختلف لاک ژل استفاده کنید .

آموزش ژلیش
توسط |۱۳۹۷-۱۰-۱۱ ۲۳:۱۵:۳۵ +۰۰:۰۰شهریور ۸ام, ۱۳۹۷|آموزش کاشت ناخن|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

بهتر دیده شوید

آموزش کاشت و طراحی ناخن با جدید ترین متدهای روز دنیا در گروه بیوتی نیل زینب.

کارهای اخیر