آموزش فرنچ ناخن در خانه + عکس فرنچ ناخن

//آموزش فرنچ ناخن در خانه + عکس فرنچ ناخن

آموزش فرنچ ناخن در خانه + عکس فرنچ ناخن

یکی از قدیمی‌ترین و درعین‌حال پرطرفدارترین طراحی‌ها روی ناخن فرنچ ناخن است که می‌توان گفت از زمانی که کاشت ناخن طرفداران خود را پیدا کرد به علت ساده بودن و سهولت کار عمدتاً طراحی فرنچ ناخن را انتخاب می‌کردند.

این مدل طراحی در عین سادگی زیبایی چشم‌نوازی دارد و باعث زیباتر جلوه دادن دستان شما می‌گردد. در این مقاله قصد داریم، مراحل آموزش فرنچ ناخن در خانه را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم.

 آموزش فرنچ ناخن

وسایل موردنیاز برای انجام طرح فرنچ ناخن:  کیت طراحی فرنچ ناخن

 مرحله اول فرنچ ناخن

در مرحله اول می‌بایست به‌وسیله لاک پاک‌کن لاک‌های قبلی را از روی ناخن جدا کرد و سپس ناخن‌ها را حالت دهید معمولاً برای زیباتر شدن ناخن‌ها را به شکل مربعی حالت می‌دهیم.

 مرحله دوم

این مرحله بسیار اهمیت دارد زیرا ساختار ابتدایی کار شمارا تشکیل می‌دهد در این مرحله برای نرم کردن جداره‌های اطراف ناخن از کرم کوتیکل استفاده می‌کنیم و بعدازآن با استفاده از بافر سطح ناخن‌ها را صاف و یکدست  درمی‌آوریم.

 مرحله سوم

رنگ لاک خود را انتخاب کنید و دولایه از آن بر روی ناخن بزنید. اجازه دهید تا لاک‌ها خشک شود بعد از خشک شدن لاک نوبت به چسب فرنچ می‌رسد که باید به‌صورت عمودی روی ناخن‌ها  بزنید. محل زدن چسب به انتخاب شما است می‌توانید آن را به‌گونه‌ای بزنید قسمت باقی‌مانده باریک شده و یا ضخیم‌تر دیده شود.

طراحی-فرنچ

 مرحله چهارم

لاک سفید خود را آماده کنید و از انتهای لبه چسب به سمت بیرون شروع به زدن لاک سفید کنید و منتظر بمانید تا خشک شود.

این کار نیاز به‌دقت و حوصله بالایی دارد پست در زدن لاک خود عجله نکنید تا درنهایت  ظرافت کار را به‌خوبی ببینید. پس از خشک شدن لاک روی ناخن تاپ کت بزنید تا طراحی جلوه زیباتری داشته باشد

طراحی-فرنچ

نکات بسیار مهم در رابطه با طراحی فرنچ ناخن

یکی از اهداف ما برای انتخاب طرح فرنچ ناخن این است که بتوانیم ناخن‌ها را به شکلی طبیعی جلوه دهیم. باید به این نکته توجه کنید که اگر ناخن‌های شما زمینه زردرنگی دارد بسیار مناسب است که رنگ بیس خود را تیره انتخاب کنید تا زردی ناخن به‌نوعی مخفی شود.

در استفاده از رنگ لاک سفید اجباری وجود ندارد و شما می‌توانید از رنگ‌های متناسب با تم خود استفاده کنید و این کار باعث می‌شود زیباتر دیده شوید.

به‌روشنی واضح است برای انجام این مراحل نیاز به تمرین و تکرار دارید تا بتوانید درنهایت کار زیبا و یکدستی را داشته باشید.

درصورتی‌که ناخن‌های بلند دارید جلوه طرح فرنچ بسیار زیباتر دیده خواهد شد پس سعی کنید زمانی طرح فرنچ را روی ناخن خود پیاده کنید که ناخن‌هایتان بلند شده باشد. برای حفظ بیشتر و ماندگاری بهتر حتماً از تاپ کت روی ناخن‌های خود استفاده کنید.

طراحی-فرنچ

توسط |۱۳۹۷-۹-۲۹ ۰۹:۳۲:۱۸ +۰۰:۰۰آذر ۲۸ام, ۱۳۹۷|آموزش کاشت ناخن|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

دیدگاه خود را بنویسید

بهتر دیده شوید

آموزش کاشت و طراحی ناخن با جدید ترین متدهای روز دنیا در گروه بیوتی نیل زینب.

کارهای اخیر